« Siječanj 2020 »

Gabrijel Borak, tehničar za elektroniku

Koje Vas uspomene vežu za osnovnu školu?
Nižih razreda se ne sjećam previše.
U višim razredima bilo mi je jako lijepo: različiti učitelji, više predmeta, svaki sat druga učionica.

Koje ste predmete najviše voljeli?
Posebno sam volio
Kemiju i Tehnički, pa i Matematiku, a i ostali predmeti su bili dobri. Bio sam odličan učenik, volio sam učiti i ništa mi nije bilo posebno teško.

Koje se učiteljice posebno sjećate?
Posebno se sjećam
Nevenke Turščak koja mi je bila razrednica. Na njezinom satu uvijek je bila opuštena atmosfera.

Što posebno pamtite iz osnovne škole?
Posebno se sjećam
izleta na Plitvička jezera i oproštaja od učitelja Salka koji je bio posebno dirljiv. Još i sad pamtim savjete koje nam je dao.

Školovali ste se za tehničara za elektroniku. Jeste li zadovoljni odabirom zanimanja?
Jako sam zadovoljan svojim radom, volim raditi na računalima, a posebno mi je drago što često dolazim u svoju osnovnu školu u kojoj održavam računala.