« Siječanj 2020 »

Učenici koji vole improvizirati, glumiti i žele naučiti lijepo i izražajno govoriti uključuju su u Dramsko-recitatorsku skupinu. Ove školske godine skupina je privukla najviše učenika šestih razreda. Oni su prepoznali kako se može korisno i kreativno iskoristiti slobodno vrijeme, a pritom se i zabaviti. Atmosfera je na tim satovima opuštajuća i prijateljska. Nema nervoze, ispitivanja, testova... Rad i trud biva nagrađen sudjelovanjem na kulturnim manifestacijama u školi i izvan nje - priredbama, obilježavanjima značajnijih događaja, smotri LiDraNo i drugim svečanostima. Dramski rad predvođen igrom pomaže učenicima u razvijanju izražajnih vještina, razvijanju kulture govora i javnog nastupa, a najvećim djelom potpomaže razvoju kreativnosti i socijaliziranosti.

Učenici uključeni u rad skupine ove školske godine:
Petra Cestar, Taša Mihin, Mihaela Veselnik, Antonela Furjan, Iva Lazar, Nera Mumlek, Klara Mesek, Veronika Mihin, Izidora Obadić, Mihael Furjan, Lucija Furjan, Lana Krajnc, Ana Hip, Tea Hutinski, Ana Daljevec, Veronika Štromar, Vida Kelić, Nina Furjan i Mateo Rožmarić.

Voditeljica: Maja Soldatek