« Siječanj 2020 »

Školski odbor

Školom upravlja Školski odbor. Čini ga sedam članova: Mario Veselnik (predsjednik), Katica Erlih (zamjenica predsjednika), Jasna Peček, Slavica Golub, Tanja Vuzem, Sanja Hohnjec Lazar i Vlado Hip.

Mario Veselnik             Katica Erlih             Jasna Peček            Slavica Golub

Tanja Vuzem        Sanja Hohnjec Lazar          Vlado Hip

Ravnateljica saziva konstituirajuću sjednicu, a nakon izbora predsjednika sjednice saziva i vodi on sam. Predsjednik utvrđuje prijedlog dnevnog reda sjednice, priprema i razmatra materijale za sjednicu.
Školski odbor obavlja poslove za koje je kao tijelo upravljanja ovlašteno zakonom i provedbenim propisima, donosi Statut i opće akte, rješava kadrovske i financijske probleme, razmatra i donosi Kurikul te Godišnji plan i program rada škole. Razmatra izvješća o odgojno-obrazovnim rezultatima rada i daje prijedloge i mišljenja o pojedinim pitanjima važnim za rad i sigurnost u školi.