preskoči na sadržaj

Osnovna škola Cestica

Login

Kalendar
« Prosinac 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

Školska kuhinja

Anketa
Koji od zabavnih događanja u školi biste odabrali i u njima sudjelovali?








RED BUTTON

Ova aplikacija namijenjena je svima Vama, ali je posebno prilagođena djeci i omogućuje prijavljivanje sadržaja na internetu za koji sumnjate da je nezakonit i odnosi se na različite oblike iskorištavanja ili zlostavljanja djece.

Promotivni spot

30 genracija OŠ Cestica

JESEN

Brojač posjeta
Ispis statistike od 13. 10. 2010.

Ukupno: 556398
Ovaj tjedan: 650
Državna natjecanja

LiDraNo

Učenici naše škole godinama sudjeluju na smotri Literarnog, dramsko-scenskog i novinarskog stvaralaštva i postižu zavidne rezultate.

Uspjesi učenika ostvareni na Državnome susretu LiDraNo:
1999. g.
- učenica
Barbara Daljavec predstavila se u Zadru samostalnim novinarskim radom Raj na zemlji (slika 4)
2001. g.
- učenica
Ana Marija Hošnjak u Novom Vinodolskom predstavlja školski list Iskrice (slika 2)
- učenik Nikola Hip u Novom Vinodolskom predstavio se pjesmom Želim si (slika 2)
2004. g.
- učenica
Blaženka Hip u Umagu predstavlja školski list Iskrice (slika 1)
2005. g.
- učenica
Katarina Milec u Dubrovniku predstavlja školski list Iskrice (slika 3)
2013. g.
- učenica
Paula Mesek u Primoštenu govori pjesmu Naše rieči (slika 5)
Mentorica ovim učenicama bila je učiteljica hrvatskoga jezika Katica Obadić, a mentorica učeniku Nikoli Hipu bila je učiteljica razredne nastave Marija Milec.
Na XIX. smotri LiDraNo našu je školu pjesmom Moj kišobran me zove van predstavljao učenik 3. razreda
Filip Vidović. Smotra je održana 2010. godine u Šibeniku, a mentorica je bila učiteljica Gordana Marsenić. (slika 6)
 

Fizika i tehnička kultura

MENTORICA: Katica Erlih

2000./2001.
- Sandi Vinter - fizika (Zadar)
2005./2006.
-
Nikola Hrgar - tehnička kultura (izložba radova u Kraljevici - 3. mjesto)
2006./2007.
-
Marko Knezoci - tehnička kultura (izložba radova u Dubrovniku)
2007./2008.

- Jonathan Bistrović, Neven Furjan i Luka Hutinski - tehnička kultura/područje Strojarstvo (Pula)
2008./2009.
(slika 1)
- Magdalena Vujasinović, Zoran Hrnčić, Patricija Borak i David Lazar - tehnička kultura (Pula)
2009./2010.
(slika 3)
- Teodora Gerbus - tehnička kultura (područje Promet - 2. mjesto)
-
Zoran Hrnčić - državni prvak u Elektrotehnici (Dubrovnik)
-
Petar Henčić - 9. mjesto u području Elektrotehnika
2010./2011.
(slika 2)
- Terezija Gerbus - 4. mjesto u području Strojarstvo (Pula)
2011./2012.
(slika 6)
- Terezija Gerbus - 2. mjesto u području Elektrotehnika (Primošten)
-
Lorena Lazar - 6. mjesto u području Promet (Primošten)
2013./2014.
(slika 4)
- Lorena Lazar - 3. mjesto u području Obrada materijala (Primošten)
2014./2015.
(slika 5)
- Leonardo Kuzminski - 6. mjesto u području Strojarstvo (Primošten)

2009. godine učiteljica Katica Erlih dobila je Državnu nagradu „Faust Vrančić“ za iznimna postignuća u djelatnosti tehničke kulture.

Njemački jezik

2001./2002.
-
Aleksandar Zebec- 4. mjesto (Pula) 
2011./2012.
-
Terezija Gerbus 3. mjesto (Makarska)
2012./2013.  
-
Teodora Gerbus4. mjesto (Vinkovci)

Mentorica Aleksandru Zebecu bila je učiteljica Marija Globan, a mentor učenicama Tereziji i Teodori Gerbus bio je učitelj Krešimir Golub.

Biologija

2001./2002.
-
Marijeta Veselnik i Ana-Marija Hošnjak - 2. mjesto (Pula)
-
Mateja Kolarić i Matija Golubić- 3. mjesto (Pula)
2004./2005.
-
Nikola Golubić i Petra Hutinskiistraživački rad Moje čiste ruke (Zadar)

Mentorica ovim učenicima bila je učiteljica biologije Slavica Petrović.

Sportski uspjesi

1993.
Malonogometna ekipa u sastavu: Marko Kokot, Saša Škrinjar, Krunoslav Dobrotić, Zlatko Juršić, Zlatko Borak, Tomislav Kunštek, Ivica Velečić, Dalibor Kosec, Josip Dregarić, Goran Križanić i Josip Štehec osvojila je 3. mjesto na Državnom prvenstvu u Delnicama.
Mentor:
Siniša Ercegovac
1995.
Predrag Dobrotić osvojio je 4. mjesto u skoku u dalj na poluzavršnici Državnoga prvenstva u Čakovcu.
Mentor:
Boris Jamnik
2003.
Na poluzavršnici Državnoga prvenstva u Varaždinu,
ženska ekipa osvojila je 4. mjesto u atletici. Sudjelovale su sljedeće učenice: Liljana Kostanjevec, Ivana Obadić, Tamara Turščak, Vedrana Bogadi, Monika Talan, Ksenija Ciglar, Marina Breški, Nikolina Spevan, Andreja Županić i Maja Hip.
Mentor:
Boris Jamnik
2008.

Emanuel Obadić osvojio je 2. mjesto u atletici (trčanje 1000 m) na Državnome prvenstvu.
Mentor:
Boris Jamnik
2010.

Anja Pongračić osvojila je 2. mjesto u atletici  na Državnome prvenstvu u disciplini Bacanje kugle.

 

     

preskoči na navigaciju