preskoči na sadržaj

Osnovna škola Cestica

Login

Kalendar
« Svibanj 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Školska kuhinja

Anketa
Koji od zabavnih događanja u školi biste odabrali i u njima sudjelovali?








RED BUTTON

Ova aplikacija namijenjena je svima Vama, ali je posebno prilagođena djeci i omogućuje prijavljivanje sadržaja na internetu za koji sumnjate da je nezakonit i odnosi se na različite oblike iskorištavanja ili zlostavljanja djece.

Projekt

OŠ Cestica uključena je u ovaj  projekt.
Priloženi dokument:
Informacije o projektu.pdf

PROLJEĆE

Brojač posjeta
Ispis statistike od 13. 10. 2010.

Ukupno: 591369
Ovaj tjedan: 280
Slobodne aktivnosti

U  školi su  osnovana 4 učenička društva i to: Kulturno- umjetničko  društvo, Školsko  sportsko društvo, Školska  zadruga i Samostalne grupe, društva i pokreti. U okviru spomenutih  društava djeluju  grupe izvannastavnih  aktivnosti, a učenici se pridružuju pojedinim grupama sukladno njihovim interesima, sklonostima, talentu ili želji da pokažu svoj kreativnost. Njihove radove čuvamo, izlažemo, pratimo nastupe zbora i tamburaša, navijamo za sportaše...

Možda su neki zbog ovih aktivnosti posebno zavoljeli glazbu, sport, umjetnost, glumu, vrtlarstvo...a ako se još niste našli u nekoj od aktivnosti, donosimo vam pregled svih grupa u koje se možete uključiti:

KULTURNO-UMJETNIČKO DRUŠTVO:

NAZIV VODITELJ
Mali zbor Slava Požgajec
Tamburaški orkestar Slava Požgajec
Čista petica Slava Požgajec
VIŠ Marela Žamić-Levačić
Mladi knjižničari Tatjana Skupnjak Žagi
Dramsko-recitatorska grupa Maja Soldatek
Lutkarska grpa Gordana Rašić
Novinarska grupa Ivan Telebar
Mladi Englezi Majda Vizjak
Dramsko-literarna grupa Nadica Mendaš, Ivana Kozina Melnjak
Sturm Krešo Golub

  ŠKOLSKO-ŠPORTSKO DRUŠTVO:

NAZIV VODITELJ
Rukomet, nogomet, košarka, odbojka, atletika Predrag Dobrotić, Siniša Ercegovac

  ŠKOLSKA ZADRUGA:

NAZIV VODITELJ
krEko i Cvjećari Tatjana Skupnjak Žagi, Monika Koren, Davor Hohnjec, Gordana Kelemenić
PERLE Mirjana Voćanec
Vezilje PN Tatjana Zagorščak Cikač
Vezilje RN Dragica Kišić, Danijela Kelek, Draženka Kranjčić

SAMOSTALNE GRUPE, DRUŠTVA I POKRETI:

NAZIV VODITELJ
Mješovite grupe RN Razrednice I. i II.razreda
Prometna grupa Katica Erlih
Mladi povjesničari Ivanka Hohnjec
Kreativna grupa/radionica Gordana Marsenić, Draženka Kranjčić
Mladi kemičari Stipo Papić
Modelari Katica Erlih
Vjeronaučna grupa Monika Koren
Krebse Nataša Bistrović

Legenda: ffffff   predmetna nastava     ffffff  razredna nastava




preskoči na navigaciju