« Studeni 2018 »

Ukupno: 622074
Važni dokumenti
VIJEĆE RODITELJA I UČENIKA
Autor: Administrator , 20. 9. 2018.

U priloženim dokumentima pogledajte članove Vijeća učenika i Vijeća roditelja u školskoj godini 2018./2019.

VIJEĆE RODITELJA

VIJEĆE UČENIKA

Zaključci sa sjednice, 27. rujna 2017. u 19.00 sati

Sjednici Vijeća roditelja prisustvovalo je 19 roditelja, ravnateljica i učiteljica Jelena Šinjur kao zapisničar.

Za predsjednicu Vijeća roditelja jednoglasno je izabrana Natalija Levanić.  Svi prisutni upoznati su s pravima i obvezama članova Vijeća roditelja. Prezentirani su strateški dokumenti škole -  Školski kurikul i Godišnji plan i program rada Osnovne škole Cestica za 2017./18. školsku godinu. Dokumenti će biti dostupni na mrežnim stranicama Škole. Ravnateljica je podnijela izvješće o stanju sigurnosti, provođenju preventivnih programa i mjerama koje se poduzimaju s ciljem zaštite prava učenika. Predstavnica 1.a razreda predala je zamolbu za poduzimanje mjera vezano za ponašanje jednog učenika; ravnateljica se obvezuje da će postupiti u skladu s načinima i postupcima u ustanovi te će obavijestiti nadležni Centar za socijalnu skrb kako bi postupio prema svojim ovlastima. Roditeljima je skrenuta pozornost na provođenje pedagoških mjera kao i na primjenu novog pravilnika o pedagoškoj dokumentaciji i javnim ispravama.

Na pitanja o učitelju matematike, ulasku djece iz Jarki u školu i prijevoza djece od G. Vratna do škole, ravnateljica je odgovorila kako stručnjak iz matematike počinje s radom od ponedjeljka, 2. listopada, djeca iz Jarki smiju biti u holu škole od dolaska autobusa prvi put, a prijevoz je dogovoren pa učenici koji ostvaruju pravo prijevoza mogu čekati autobus koji kreće iz Varaždina u 7.00 sati.