« Svibanj 2024 »

Uključite se na 7. državno natjecanje iz poznavanja prometnih propisa
Autor: Administrator , 23. 10. 2015.

Natjecanje obuhvaća korištenje Prometne Učilice te se boduje pregled poučnih sadržaja, uspješnost u rješavanju vježbi te postignuće na 6 od 10 ispita koja zadaje Ministarstvo unutarnjih poslova RH.

22.10.2015. na rasporedu je bio drugi ispit.
JOŠ NIJE KASNO DA SE UKLJUČIŠ! Bodove iz poučnih sadžaja (PS) i vježbi možeš prikupljati sve do kraja natjecanja. Natjecanje ima 10 ispita, ali se boduje samo 6 tvojih najboljih rezultata.

Za sudjelovanje u natjecanju učenici trebaju imati AAI@EduHR korisničke podatke koje su već dobili ili mogu dobiti u svojoj školi (kod učiteljice informatike). Natjecati se mogu i učenici koji su se samostalno registrirali na stranicama Prometne Učilice, a čije su podatke pregledali i verificirali učitelji iz njihovih škola.

Najtecanje je organizirano u tri kategorije:
- pojedinačno natjecanje učenika po uzrastima
- natjecanje razrednih odjeljenja i njihovih voditelja
 - natjecanje škola

Natjecanje traje do 30. studenoga 2015. (do 12:00 sati), a najuspješniji učenici, razredno odjeljenje i njihov voditelj te 3 najsupješnije škole osvojit će vrijedne nagrade.

Nagrade za najuspješnije učenike (nagrade dobivaju najbolja dva učenika prvih, drugih,…osmih razreda):
- prvo mjesto – smartphone
- drugo mjesto – bicikl i kaciga

Nagrada za nauspješniji razred (i njihove prijatelje):
- jednodnevni izlet po izboru

Nagrada za voditelja najuspješnijeg razreda:
- tablet PC

Nagrada za 3 najuspješnije škole:
- laptop

Uključite se odmah. Uz malo znanja o prometnim propisima i prometnoj kulturi osvojite nagrade

Link za prijavu: http://ucilica.skole.hr/Prijava