« Svibanj 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
29 | 30 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 | 2 |
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
GODIŠNJI PLAN I PROGRAM RADA ŠKOLE ZA 2023./2024.
KURIKUL OŠ Cestica 2023./2024.
Polica osiguranja za učenike u šk.god. 2022./2023.
Poslovnik o radu Školskog odbora
Odluka o uvođenju videonadzora
e-Dnevnik za nastavnike i stručno osoblje
Pravilnik o radu školske kuhinje
Djeca i obitelji prije, tijekom i nakon potresa
Brošura "Sigurnije na Internetu"
Brošura "Zaštitite privatnost na Facebooku"
Brošura "Intervju s roditeljima- odgovori koje je dobro znati"
Brošura „Građanski odgoj i obrazovanje u praksi“
Kraj siječnja i početak veljače obilježila su školska natjecanja.
Čestitamo učenicima koji su na njima sudjelovali kao i njihovim mentorima na trudu i pokazanom znanju!
Onima koji su pozvani na županijska natjecanja želimo puno uspjeha!
VJERONAUK – Lana Domjan (6. b), Ena Mihin (6.b), Barbara Horvat (8.b), Marta Cestar (8.b), Tea Domjan (8.b) i Tomislav Milec (6.b)
Lana Domjan, Ena Mihin, Marta Cestar i Tea Domjan sudjelovale su kao ekipa na županijskoj razini natjecanja.
Mentorica: Monika Koren, vjeroučiteljica
INFORMATIKA – Filip Hercog (6.c), Filip Rodeš (6.b), Bernard Posavec (6.b), Miljenko Lazar (6.c) i Karlo Strelar (6.b)
Filip Hercog i Filip Rodeš predstavljali su našu školu na županijskom natjecanju.
Mentorica: Mirjana Voćanec, učiteljica informatike
ENGLESKI - Ivona Jurajec (8.b), Maja Turščak (8.c), Melanija Hohnjec (8.c) Alen Valek (8.a), Martina Bolčević (8.c), Gabrijela Kokot (8.c), Alen Županić (8.c) i Krsto Premužić (8.c)
Mentorice: Majda Vizjak i Marija Milihram, učiteljice engleskog jezika
Ivona Jurajec i Maja Turšćak predstavljale su našu školu na višoj razini natjecanja, a pripremala ih je učiteljica Majda Vizjak.
MATEMATIKA – Lorena Lazar (7.b), Lorena Gavrić (7.b), Tena Jambrek (7.a), Izabela Obadić (7.a), Ivona Jurajec (8.b), Lorena Levanić (8.b), Tomislav Milec (6.a), Dora Jamnik (5.a), Magdalena C estar (5.b) i Tamara Valek (5.b)
Mentorice: Željka Tomašić i Andrea Pavičić, učiteljice matematike
POVIJEST- Nikolina Martinčević (7.b), Jelena Obadić (7.a), Emil Turščak (7.a), Martina Bolčević (8.c), Marta Cestar (8.b), Ivona Jurajec (8.b), Matija Bogadi (8.b), Damjan Golubić (8.b), Nina Škrinjar (8.b) i Barbara Horvat (8.b)
Učenica Martina Bolčević predstavljat će našu školu na županijskom natjecanju.
Mentorica: Ivanka Hohnjec, učiteljica povijesti
NJEMAČKI JEZIK – Nikola Domjan (8. b), Ivona Jurajec (8. b), Matija Kralj (8. a)
Nikola Domjan i Ivona Jurajec predstavljat će našu školu na županijskom natjecanju.
Mentorica: Nataša Bistrović, učiteljica njemačkog jezika
HRVATSKI JEZIK – Lana Furjan (7. b), Tena Jambrek (7. a), Lorena Gavrić (7. b), Lorena Lazar (7. b), Izabela Obadić (7. a), Lucija Vupora (7. a), Jelena Obadić (7. a), Sara Bratko (7. a), Maja Turščak (8. c), Martina Bolčević (8. c), Marta Cestar (8. b), Alen Valek (8. a), Lucija Lazar (8. a)
Lana Furjan i Maja Turščak pozvane su na višu razinu natjecanja.
Mentorice: Jelena Šinjur i Katica Obadić, učiteljice hrvatskog jezika
GEOGRAFIJA - Gabrijela Borak (6. c), Filip Hercog (6. c), Stela Furjan (6. c), Nikolina Martinčević (7. b), Emil Turščak (7. a)
Mentorica: Tatjana Zagorščak, učiteljica geografije
KEMIJA – Mirela Kreć (7. b), Lana Milec (7. b)
Mentor: Stipo Papić, učitelj kemije
TEHNIČKA KULTURA – Pero Borak (5. a), Lovro Grine (5. b), Dominik Mičović (5. b), Manuel Kralj (5. a), Ivona Lazar (5. b), Magdalena Cestar (5. b), Jana Škrinjar (5. b), Helena Pšak (5. b), Lana Golubić (5. a), Lucijan Rugani (5. a), Mihael Domjan (6. a), Filip Hercog (6. c), Jasmin Furjan (6. c), Leonardo Kuzminski (6. c), Kevin Lukaček (6. a), Lorena Lazar (7. b), Josip Jamnik (7. b), Alen Vori (7. b), Lucija Lazar (8. a), Andi Fazlija (8. a), Nina Škrinjar (8. b)
Pero Borak, Mihael Domjan, Lorena Lazar, Josip Jamnik, Lucija Lazar predsavljat će našu školu na županijskom natjecanju.
Mentorica: Katica Erlih, učiteljica tehničke kulture
BIOLOGIJA – Mihaela Pavlović (8. a), Mateja Mušić (8. a), Lorena Levanić (8. b), Ivona Jurajec (8. b), Gabrijela Kokot (8. c), Nikola Kukovec (8. c), Filip Borak (8. b), Lorena Gavrić (7. b), Lorena Lazar (7. b), Katja Topolovec (7. a), Romana Šćuric (7. a)
Katja Topolovec, Romana Ščuric, Borak Filip i Ivona Jurajec pozvani su na višu razinu natjecanja.
Mentorica: Gordana Kelemenić, učiteljica biologije
FIZIKA – Mihaela Pavlović (8. a), Alen Valek (8. a)
Mihaela i Alen pozvani su na županijsko natjecanje.
Mentorica: Katica Erlih, učiteljica fizike
LIKOVNA KULTURA – Lorena Kolmačić (5. a), Sandro Sambolec (5.a), Nikolina Šipek (5. a), Magdalena Cestar (5. b), Antonio Pajtak (5. b), Mihael Hutinski (6. a), Tomislav Milec (6. a), Martina Bogadi (6. b), Tereza El Habbab (6. b), Ena Mihin (6. b), Dunja Obadić (6. b), Tena Šipek (6. b), Luana Arslani (6. c), Miljenko Lazar (6. c), Valentina Kalebić (7. a), Petra Kukec (7. a), Jelena Obadić (7. a), Katja Topolovec (7. a), Ana Županić (7. a), Monika Županić (7. a), Lorena Lazar (7. b), Nikolina Martinčević (7. b), Anja Vori (7. b), Kristina Bizjak (8. b), Tea Domjan (8. b), Marta Cestar (8. b), Barbara Horvat (8. b), Lorena Levanić (8. b), Nina Škrinjar (8. b), Lucija Lazar (8. a), Mihaela Pavlović (8. a), Martina Bolčević (8. c), Tea Furjan (8. c), Melanija Hohnjec (8. c), Jurica Mihin (8. c), Mario Prikratki (8. c)
Crveno su označeni učenici čiji radovi su plasirani na višu razinu natjecanja.
Rad učenice Mihaele Pavlović iz 8.a razreda predložen je za državnu razinu natjecanja.
Na županijskoj izložbi likovne kulture čije će otvorenje biti danas, 28. veljače 2014. u 11:00 u I. osnovnoj školi, bit će izloženi radovi Mihaele Pavlović (8. a), Lucije Lazar (8.a) i Tee Domjan ( 8.b).
Mentorica: Marela Žamić-Levačić
ČITANJEM DO ZVIJEZDA
Po prvi puta ove godine učenici naše škole sudjeluju u natjecanju Čitanjem do zvijezda koje organizira Hrvatska mreža školskih knjižničara. To natjecanje okuplja stotine učenika iz cijele Hrvatske koji rado čitaju i vole razgovarati o knjigama. Tema ovogodišnjeg natjecanja glasi: Likovi slavenske mitologije u djelima Ivane Brlić-Mažuranić. U kvizu znanja učenici će odgovarati na pitanja iz sljedećih knjiga: Priče iz davnine Ivane Brlić-Mažuranić, Stakleni dvorac Maje Brajko-Livaković i Dolores i šumske sjene Irene Begić.
Nakon uspješnog školskog natjecanja održava se županijsko koje je ove godine u Trnovcu u petak, 28. 2. 2014. Našu školu predstavljaju učenice 8. b razreda: Ivona Jurajec, Nina Škrinjar i Marta Cestar. Mentorica im je učiteljica hrvatskog jezika Katica Obadić.