« Svibanj 2024 »

Oproštaj osmaša
Autor: Administrator , 29. 6. 2012.

Konačno je stigao  15. lipnja i dugo iščekivani kraj osmog razreda! Iako su se veselili ovom danu, po njihovom se ponašanju nije dalo zaključiti da im je on i najsretniji u životu. Nakon velikog odmora, okupili su se svi učitelji  i ostali djelatnici škole kako bi pogledali program kojeg su za njih pripremili osmaši. Ravnateljica Nevenka Turščak je ovu generaciju istaknula kao izuzetno dobru i po ponašanju i po ocjenama, a već dugo godina nismo imali toliko odlikaša kroz svih osam godina školovanja – čak 23. Poželimo im puno uspjeha kod upisa u srednje škole i u budućem školovanju, a vrata naše škole bit će im uvijek otvorena, bez obzira što su okrenuli posljednju stranicu osnovnoškolskog obrazovanja. Sretno!

Popis odličnih učenika kroz osmogodišnje obrazovanje:

( klikni na OPŠIRNIJE )

Filip Bosak