« Svibanj 2024 »

Održan talent show Max traži zvijezdu
Autor: Administrator , 22. 5. 2012.

U petak 18. svibnja u dvorani OŠ Cestica po drugi put održan je talent show Max traži zvijezdu. U prepunoj dvorani gledateljima se predstavilo deset škola iz različitih dijelova Varaždinske županije, ali i dvije iz Međimurske te dvije iz susjedne Slovenije. Natjecanje se temeljilo na njemačkom jeziku te se svaka škola predstavila s dvije skladbe.

fotoalbum 1

fotoalbum 2

fotoalbum 3

Stručni žiri sastojao se od eminentnih imena svoga područja rada: Stelle Seefried – dramske pedagoginje i glumice, Eugene Shon – docentice glazbe i Thea Broza, također docenata Glazbene akademije u Stuttgartu. Sve se odvijalo pod pokroviteljstvom Donauschwäbische Kulturstifftung des Landes Baden – Würtemberg.
U zabavnom dijelu programa nastupila je plesna skupina Denis in der Disco iz OŠ Cestica, učenici iz Gimanizije Ormož i band OŠ Cestica Čista petica.

Stručni žiri je odlučio da je treće mjesto osvojila Paula Mesek iz OŠ Cestica s pjesmom Ich werde dich für immer lieben, drugo mjesto pripalo je učenicama iz OŠ Sv. Martin na Muri koje su izvele pjesmu Der Gorilla mit der Sonnenbrille, a pobjedile su učenice iz IV. osnovne škole Varaždin – Sara Samac i Sara Pevec s pjesmom Nur ein Wort. Program su vodile Ana – Marija Babić i Patricija Hip, dok je za njemački dio programa bila zadužena Marija Majhen.

OŠ Sv. Martin na Muri                     IV. OŠ Varaždin-  Sara & Sara

OŠ Cestica se i ove godine pokazala dobrim organizatorom i domaćinom te se s nestrpljenjem očekuje Max traži zvijezdu 2013.