« Svibanj 2024 »

PODJELA SVJEDODŽBI, PRIZNANJA I NAGRADA NA KRAJU NASTAVNE GODINE
Autor: Administrator , 2. 7. 2021.

U petak 2. srpnja 2021. godine održana je svečana podjela svjedodžbi, priznanja i nagrada učenicima naše škole.
U generaciji od četrdeset i osam osmaša, njih dvanaest postiglo je odličan uspjeh tijekom osam godina školovanja.
Ravnateljica škole
Nevenka Turščak im je čestitala i poželjela puno uspjeha prilikom upisa u srednje škole. Tim je učenicima Općina Cestica poklonila vrijednu knjigu koju im je uručio načelnik Mirko Korotaj.

To su:

1. Ema Kovačić
  2. Lorena Leskovar
  3. Vanesa Rodeš
  4. Anja Rajh Lazar
  5. Patrik Vinter
  6. Tena Gavrić
  7. Doris Lazar
  8. Ilija Golub
  9. Ema Hrnčić
  10. Jakov Borak
  11. Chiara Ivančić
  12. Lea Premuž

Knjigom su nagrađeni i svi učenici koji su sudjelovali na županijskim razinama natjecanja, a to su: Marija Horvat, Lamia Knezoci, Marija KosIvan Mislović, Doris Lazar, Ema Hrnčić, Tena GavrićAna Levanić, Ema Premec, Luka BorakKlara Đurman, Valentina Veršić, Vanesa Furjan, Lana LazarMatija LukačekTušek Maro, Martin Kokot, Ela Jamnik, Marta Borak, Dominik KukecHorvat Mihael, Horvat Dominik, Tušek IvanaPatrik Vinter, Marko Gerbus, Adrian Mojzeš, Lea MajhenMarko Bukovec, Erik Mikec, Josip Gerbus, Kiara Klarić, Nik LevanićFran Zebec.

Nagrade za državno natjecanje primili su Ana Levanić, Klara Đurman, Maro Tušek, Marko Bukovec, Adrian Mojzeš, Josip Gerbus, Patrik Vinter i Karlo Levanić.

Ravnateljici za uspješnu organizaciju i učenicima za  sudjelovanje na školskim natjecanjima  uručena su priznanja.

Čestitamo svim učenicima i njihovim mentorima!