« Svibanj 2024 »

ZBOGOM, NAŠI DRAGI OSMAŠI!!!
Autor: Administrator , 25. 6. 2021.

Došlo je vrijeme da još jedna generacija osmaša napusti našu školu i pohrli ususret novim izazovima.
18. lipnja 2021. nakon velikog odmora, svi su se učenici, učitelji i djelatnici škole okupili u holu. Već tradicionalno, učenici osmih razreda sa svojim razrednicama pripremaju kratki program koji su ove godine vodili Ema Kovačić, Tena Gavrić i Dario Letonja.

Nakon himne  voditelji su pozdravili ravnateljicu škole Nevenku Turščak, pedagoginju Dubravku Žigmund, razrednice Jelenu Šinjur i Ivanku Hohnjec, učiteljice RN Draženku Kranjčić, Gordanu Marsenić i Danijelu Kelek, sve učitelje i djelatnike škole!

Učenici su se zajednički, simpatičnim rečenicama  zahvalili svima koji su bili dio njihovog osnovnoškolskog puta te ih sve darivali malim znakom pažnje, ružom.
Sastavke o tome kako su proživjele svoje osnovnoškolske dane  napisale su i pročitale Lorena Leskovar, Ema Kovačić, Vanesa Rodeš i Anja Rajh Lazar.
Kratkim videima,  prisjetili smo se svih njihovih  izleta, druženja  i važnijih događaja u školi.
Na kraju programa ravnateljica škole, Nevenka Turščak, uputila je osmašima nekoliko lijepih poruka te im zaželjela puno uspjeha pri upisu u srednje škole.

Završnom pjesmom Novih fosila  Kako je dobro vidjeti te opet, zagrljeni i sa suzama u očima, svi su se osmaši  oprostili od svojih vršnjaka, učitelja, škole…

Svim našim osmašima želimo sreću u daljnjem školovanju i u životu!

Nek´ im osnovna škola ostane u lijepom sjećanju!