« Svibanj 2024 »

Svečani oproštaj osmaša
Autor: Administrator , 19. 6. 2019.

U petak, 14. 6. 2019. g.,  osmaši su se svečano oprostili od svojih učitelja i škole u kojoj su im se u tih osam godina dogodile najvažnije stvari u životu: upoznali su prijatelje, prvi put se zaljubili, prvi put shvatili i odlučili što i kako dalje, naučili cijeniti rad i plodove rada…i još mnogo toga.

Program koji su pripremili izveli su pred prepunim školskim holom u kojem su se okupili svi učitelji te po prvi put i njihovi roditelji. Uz pjesmu, recitaciju te fotografije najboljih trenutaka osnovnoškolskog obrazovanja zahvalili su svim djelatnicima škole, a posebno učiteljima i učiteljicama koji su sudjelovali u njihovom odgoju i obrazovanju tijekom proteklih osam godina i tako ih pripremali za nastavak njihovog obrazovanja i daljnjeg života.

Kroz svečanost, koja je započela himnom u 18 sati,  vodile su nas Franka Bogadek i Mia Premec.

Uživali smo u programu koji su pripremili sa svojim razrednicima Slavicom Požgajec i Davorom Hohnjecom.

Osmašima, kao i njihovim roditeljima,  prigodnim se riječima obratila i ravnateljica Nevenka Turščak te zamjenik načelnika Žarko Rodeš koji je podijelio i nagrade učenicima koji su osam godina postizali odličan uspjeh. A to su: Ana Bogadi, Kristijan Borak, Marko Đurman, Katja Leskovar, Veronika Lukaček, Dario Mićović, Iva Humek, Blaž Golub, Klaudia Krleža, Leticia Turščak i Ivona Zebec.

Svečani je program završio veselo, pjevačkim nastupom svih osmaša, nakon čega su svi pozvani na druženje uz kolače u blagovaonicu.

Dragi osmaši, svi učitelji vaše osnovne škole od srca vam žele puno sreće u srednjoškolskim klupama.