e-Dnevnik za učenike
U OŠ Cestica uveden e-Dnevnik
Autor: Administrator , 2. 9. 2013.

e-Dnevnik je web aplikacija za vođenje razredne knjige u elektroničkom obliku (imenik, dnevnik rada, pregled rada i izvještaji), koji je početkom školske godine 2013/14. uveden i u našu školu  (od petog do osmog razreda). Aplikaciju je izradio CARNet te ona ima sve funkcionalnosti postojeće razredne knjige, uz dodatne funkcionalnosti koje omogućava uporaba informacijsko-komunikacijskih tehnologija (ICT).  Pristup aplikaciji imaju ravnatelji škola, djelatnici u pedagoškim službama i nastavnici.

Izrađena je i aplikacija e-Dnevnik za učenike koja omogućava učenicima pregled ocjena, bilješki, izostanaka, lektira te raspored pisanih zadaća, koje su upisali nastavnici u e-Dnevnik sustav. Učenici se prijavljuju sa svojim elektroničkim identitetom (npr. pero.peric@skole.hr) u na adresi https://ocjene.skole.hr.

Elektronički identitet učenicima dodjeljuje administrator škole (učiteljica informatike M.Voćanec).

Korisni linkovi:

Letak za roditelje

Više o E-dnevniku

Upute za korištenje e-Dnevnika za učenike