RADOVI NAŠIH UČENIKA NA ŽUPANIJSKOJ SMOTRI LiDraNo 2021
Autor: Administrator , 12. 2. 2021.

Međuopćinska smotra LiDraNo 2021. održana je 11. 2. Ulogu domaćina ove je godine imala Osnovna škola Tužno. S obzirom na epidemiološku situaciju, ove je godine LiDraNo održan drugačije – na daljinu preko aplikacije MS Teams.
            Naši učenici natjecali su se u dvije kategorije – literarnim i novinarskim radovima, a o njihovu uspjehu dovoljno govori to da će čak pet radova naših učenika predstavljati školu na Županijskoj smotri LiDraNo 2021.

U kategoriji literarnih radova za Županijsku smotru LiDraNo predložen je rad učenika 7. b razreda Ivana Mislovića Kad moj otac i ja pođemo u šetnju i rad Poslušaj me učenika 6. c razreda Erika Mikeca.

Naše učenice bile su jako uspješne u novinarskome stvaralaštvu pa su tako za Županijsku smotru predložena čak tri novinarska rada učenica 8. a razreda – rad I učitelji su samo ljudi, s vrlinama i manama učenice Eme Hrnčić, rad Nemojte se sramiti, u nogometu su svi jednaki učenice Doris Lazar i rad učenice Tene Gavrić pod nazivom Volontirajte sa srcem i bit ćete bogati.

Ponosni smo i na našu Janu Domjan (5. b) koja nas je predstavljala pjesmom Glasna, glasna pjesma, Joška Bosilja (5. c) koji nas je predstavio radom Ja o sebi i Gabrijela Pajtaka (5.c) koji je napisao rad Tko sam ja?

Čestitamo našim učenicima i njihovim mentoricama – učiteljicama Hrvatskoga jezika: Jeleni Šinjur, Marini Stolnik i Matei Kovačić, a Ivanu, Eriku, Doris, Teni i Emi želimo puno uspjeha na Županijskoj smotri.