« Veljača 2020 »

Projekt Čoksa (ne, nije čokolada!)
Autor: Administrator , 17. 12. 2019.

„Čoksa„  - ČUVAJMO OKOLIŠ SKUPA  projekt  je u kojem sudjeluju tri općine - Općina Sračinec, Općina Trnovec i Općina Cestica. Cilj projekta je povećanje svijesti javnosti o važnosti i načinu  održivog gospodarenja otpadom.
Jedna od aktivnosti  projekta je edukativna radionica o očuvanju okoliša i zbrinjavanju otpada koju je  u našoj školi  vodio  varaždinski glumac Jan Kerekeš na svoj osebujan način.

Evo što su o tome rekli učenici:

Bilo je jako zanimljivo, smiješno i zabavno. Bilo je i poučno.  Preporučila bih ovu predstavu svima. (Iva Hutinski)

Ostala sam začuđena kad je glumac  rekao koliko je  otpada  u moru. Nakon ove prezentacije počet ću reciklirati i čistiti okoliš. (Deja Veršić)

Najviše mi se sviđalo kada smo razgovarali o okolišu i htjela bih da ga ljudi više ne zagađuju toliko.

Najviše su mi se svidjele reakcije nas učenika kada smo doznali koju količinu otpada stvaramo svaki dan. (Dora Majhen)