Prvašići krenuli u „Školu za život“
Autor: Administrator , 5. 9. 2018.

U ponedjeljak, 3. rujna 2018. godine, s velikim veseljem naša je škola otvorila vrata učenicima prvih razreda. Dobrodošlicu prvašićima i njihovim roditeljima na samom je početku programa zaželjela ravnateljica Nevenka Turščak.  U svom je obraćanju istaknula kako naša škola danas kreće novim putem obrazovanja i postaje Škola za život“.

Puno uspjeha u školovanju mališanima je zaželio i cestički načelnik Mirko Korotaj. Uspješnu školsku godinu i provedbu eksperimentalne kurikularne reforme uputila je i članica mentorskog tima Ministarstva znanosti i obrazovanja, Nataša Sajko. Predstavnica Ministarstva znanosti i obrazovanja naglasila je kako je važno „Naučiti kako učiti“. Nakon lijepih pozdravnih riječi, započeo je program koji su pripremili učenici budućih petih razreda. Prigodni program bogat recitacijama, pjesmicama i plesom razveselio je nove đake, koji su kasnije veselo i ponosno krenuli sa svojim učiteljicama Marijom Lazar, Katicom Furjan i Nikolinom Lazar u svoje učionice.

Dobro nam došli prvašići!

****************************************

Vijest o prvom danu nastave u OŠ Cestica možete pročitati i na stranici Općine Cestica. (klikni ovdje)