« Ožujak 2024 »

Ukupno: 1019846
PODJELA SVJEDODŽBI NA KRAJU NASTAVNE GODINE
Autor: Administrator , 3. 7. 2018.

U ponedjeljak 2. srpnja 2018. godine održana je svečana podjela svjedodžbi, priznanja, pohvalnica i nagrada učenicima naše škole.
U generaciji od četrdeset i šest  osmaša, njih petnaest  postiglo je odličan uspjeh tijekom osam godina školovanja.

To su:

1. Petra Cestar
  2. Vida Kelić
  3. Taša Mihin
  4. Izidora Obadić
  5. Ana Daljavec
  6. Antonela Furjan
  7. Ana Hip
  8. Tea Hutinski
  9. Lana Krajnc
  10. Klara Mesek
  11. Mihaela Veselnik
  12. Lucija Furjan
  13. Denis Mihin
  14. Veronika Mihin
  15. Mateo Rožmarić

Ravnateljica škole Nevenka Turščak im je čestitala i poželjela puno uspjeha prilikom upisa u srednje škole. Tim je učenicima Općina Cestica poklonila vrijednu knjigu koju im je uručio načelnik Mirko Korotaj.

Knjigom su nagrađeni i svi učenici koji su sudjelovali na županijskim razinama natjecanja, a to su: Tena Gavrić, Viktoria Seketin, Ana Mihin, Manuela Kostanjevec, Karlo Levanić, Karlo Lorbek, Monika Hrnčić, Vlatka Đurman, Katja Leskovar, Petar Zagorec, Dario Mićović, Dorijan Puž, Veronika Lukaček, Iva Humek, Saša Humek, Ana Maria Levanić, Ivona Zebec, Leticija Turščak, Leon Levanič, Danijel Lazar, Veronika Štromar, Petra Cestar, Izidora Obadić, Vida Kelić, Lana Krajnc, Mateo Rožmarić, Robi Borak i Antonela Furjan.

Nagrade za državno natjecanje primili su Katja Leskovar, Iva Humek i Veronika Lukaček  s mentoricom Tatjanom Skupnjak Žagi za sudjelovanje u Kvizu znanja Čitanjem do zvijezda  te Karlo Levanić s mentoricom Tatjanom Gradinšćak za sudjelovanje u natjecanju iz Matematike.

Čestitamo svim učenicima i njihovim mentorima!