Učiteljica Andrea Pavičić Kolar stručno se usavršavala u Njemačkoj
Autor: Administrator , 25. 10. 2017.

Učiteljica razredne nastave Andrea Pavičić Kolar sudjelovala je na aktivnosti transnacionalne suradnje (TCA) programa Erasmus+ „Teaching of European values as a key against radicalization in school“, održanom od 19. - 22. listopada 2017. u Hannoweru,  Njemačka, kao jedna od ukupno  tri predstavnice iz Hrvatske.

U sklopu aktivnosti sudionici su se detaljnije upoznali s načinom uvođenja u Erasmus+ programe te predstavili svoje projektne ideje i započeli nove projekte u kojima će sudjelovati sa svojim razrednim odjelima.
Tijekom seminara, učiteljica Pavičić Kolar uspostavila je partnerske odnose s predstavnicima iz Španjolske, Portugala i Švedske s kojima će zajedno krenuti u realizaciju K2 projekta.

Time započinje stručno usavršavanje učitelja Osnovne škole Cestica u okviru Erasmus+  projekata u kojima će ta škola sudjelovati.
Sve aktivnosti seminara financirane su u okviru programa Erasmus+ od strane Europske unije preko Agencije za mobilnost i programe EU.