« Ožujak 2024 »

Ukupno: 1019811
Još jedna generacija osmaša zatvorila vrata osnovne škole
Autor: Administrator , 15. 6. 2017.

14. lipnja 2017. godine Osnovna škola Cestica ispratila je još jednu generaciju osmaša.
Nakon velikog odmora svi su se učitelji i djelatnici škole okupili u holu kako bi prisustvovali  programu koji su naši osmaši,  već tradicionalno,  pripremili sa svojim razrednicama.  Na taj su se način zahvalili svima koji su na bilo koji način bili dio njihovog životnog puta.

Pjesmama Tvoja staza Ratka Zvrka  i Rastanak Krune First- Medić započeli su ovaj oproštaj.

Lorena Kolmačić  (8. a) otpjevala je pjesmu 7 years, a Magdalena Cestar  (8. b) pjesmu Thousand years.

Sastavak o tome kako su proživjeli svoje osnovnoškolske dane  napisala je i pročitala Klara Ivančić (8. a).
Kroz prezentacije,  prisjetili smo se svih njihovih  izleta, druženja  i važnijih događaja u školi.

Nakon toga svojim su se učiteljima, pedagoginji, ravnateljici škole  te svim ostalim djelatnicima škole zahvalili na prenošenju znanja i vještina, poticaju, podršci te ukazivanju na prave životne vrijednosti.

Završnom pjesmom Opće opasnosti Jednom kad noć, zagrljeni i sa suzama u očima, svi su se osmaši  oprostili od svojih vršnjaka, učitelja, škole…

Na kraju programa ravnateljica škole, Nevenka Turščak, uputila je osmašima nekoliko lijepih poruka te im zaželjela puno uspjeha pri upisu u srednje škole.

Našim osmašima želimo puno uspjeha u daljnjem školovanju!

SRETNO!